NameSchool DistrictYear of Service
Michael Faccinetto Bethlehem Area SD2017, 2018
Kathy Swope Lewisburg Area SD 2016
William S. LaCoffOwen J. Roberts SD2015
Dr. Richard L. FrerichsPenn Manor SD2014
Dr. Marcela Diaz MyersLower Dauphin SD2013
Robert Lumley-SapanskiBellefonte Area SD2012
Marianne L. NeelWest Jefferson2011
Roberta M. MarcusParkland2010
Frederick E. Botterbusch IIDallastown Area2009
Pamela J. MarkleWilliamsport Area2008
William S. LaCoffOwen J. Roberts2007
Lou Ann EvansState College Area2006
Barbara A. FrankhouserMifflin Co.2005
Barbara A. AndrewsElizabethtown Area2004
Edward W. GodinBristol Twp.2003
Alex MatthewsPittsburgh2002
Barbara L. BolasUpper St. Clair2001
David A. ShipulaHanover Area2000
A. Marie DryerMillville1999
Rebecca A. DeiblerManheim Central1998
George E. SwartzLittlestown Area1997
Beverly HelselRichland1996
R.N. (Dick) RoseBethel Park1995
Patricia A. LangGreat Valley1994
Ruth R. DexEast Penn1993
Clarice L. ChambersHarrisburg1992
Robert I. MillerPenn Hills1991
William J. Schofield IIIShaler Area1990
Sharon L. BrumbaughBellefonte Area1989
Betty L. ValerioHempfield Area1988
Kenton W. KeiserUpper Moreland Twp.1987
Leroy F. StewartBlackhawk1986
Calvin J. WolfbergShikellamy1985
Ann J. DenoncourtCentral York1984
Thomas G. MacarroSaucon Valley1983
Robert F. EshlemanDonegal1982
Eugene GarveyDelaware Valley1981
Charles R. WertzHarbor Creek1980
Dolores OberholtzerPhiladelphia1979
Edward C. CheckMcKeesport1978
Ralph E. Dougherty Jr.Mt. Lebanon1977
Richard C. HarrisLower Moreland 1976
J. Scott Calkins Esq.Susquehanna Twp.1975
Alvin B. KenneyTrinity Area1974
Fred L. HoffmanState College Area1973
Raymond B. WittigBlue Ridge1972
Virginia JeffersLower Merion1971
Frank J. YoungButler Area1970
John C. SnyderRose Tree Media1969
Fred M. HeddingerWilkinsburg1968
W. Harry McLaughlinUnited1967
Robert L. KahleCranberry Area1966
Louis LegerKingston Borough1965
Ezra C. DotyMifflin Borough1964
R. Winfield SmithPennsburg1963
Marjorie G. MarchAltoona1962
A.C. SproatMercer1961
Elias H. PhillipsLower Paxton1961
Harry J. DrennanBuck Hill Falls1960
Donald TreonSunbury1959
George W. BaumgartenForest Hills1958
Norman D. GeorgeWest Chester1957
Andrew J. NowakErie1956
Albert J. StroheckerReading1955
Alvin A. SwensonPhiladelphia1954
Robert M. Carson Esq.Greensburg1952-53
William B. GroveMercersburg1950-51
E.W. PainterForest Hills1950
Frank E. SnyderLiberty1950
Bert LiliesClarks Green1949
Ruth B. RobbLatrobe1948
Alvie R. LivermoreSmethport1947
C. Howard WitmerManheim Twp.1945-46
Isaac Miles WrightAllentown1944
D.E. TaylorFreeport1943
D.A. BestEast McKeesport1942
W.A. RobertsNewtown1941
Chester H. GrossManchester1940
Herbert J. StocktonJohnstown1938-39
J. Foster MeckAltoona1937
Mrs. Warren MarshallSwarthmore1936
David A. MillerAllentown1935
Ida WallaceSwissvale1934
Mrs. J. ScattergoodWest Chester1933
Robert M. BaldridgeMcKeesport1932
Edward P. Young Esq.Towanda1931
Mrs. William AndersonAspinwall1930
William J. Byrnes Jr.Ardmore1929
O.R. BrownfieldFairchance1928
Floyd C. SandtEaston1927
J.D. OrrLeechburg1926
J.K. TownsendWilkinsburg1925
J.G. PiersonLaceyville1924
John ButterworthChester1923
E.S.H. McCauleyBeaver1922
C. Howard McCarterNarberth1921
Frank D. BarnhartMt. Pleasant1920
W.G. DavisMcKeesport1919
S.R. McClureBraddock1918
Charles M. MageeEaston1917
J. Newton RhodesReading1916
Harry A. BoyerHarrisburg1915
J.C. BrownBloomsburg1914
J. Milton LutzUpper Darby1913
T.J. JenningsScranton1912
C.C. HillNortheast1911
J.A. SteeseMt. Holly Springs1910
H.W. SchickReading1909
F.R. StotlerWilkinsburg1908
H.M. LessigPottstown1907
William M. BowenChester1906
E.S. HasslerGrove City1905
A.C. CoulterWilkinsburg1904
Harry SloyerPhoenixville1903
J.R. SpiegelGreensburg1902
William Field ShayWatsontown1901
Hugh B. EastburnDoylestown1900
H.H. HubbertPhiladelphia1899
J.P. ElkinIndiana1898
H.H. QuimbyPhoenixville1896-97